Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Dvojkomorová modrá taška MIRA 22020

Modrá taška s kockami pre starších školákov na prvom stupni ZŠ.

76.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 1.18 kg
Rozmery (v x h x š) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571014972
Strih batohu Všetky produkty MIRA
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba modrá
Motív technický
Pohlavie dievčenské, chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Hlavná charakteristika:
  • dve komory a hlboké predné vrecko
  • predná komora členená praktickým organizérom
  • pevný anatomicky tvarovaný chrbát
  • jednoduchý, štýlový dizajn

Dvojkomorový strih tašky MIRA je obľúbený u všetkých chlapcov na prvom stupni ZŠ. Objemom bude dobre slúžiť najmenej do piatej triedy ZŠ. Navyše s novým, univerzálnym, do modra ladeným štýlovým dizajnom s kockami – páči?

Chrbtová časť tašky je tvorená pevným, polstrovaným systémom s ľahkou hliníkovou výstuhou, ktorá drží chrbát tašky v správnom tvare. Polstrované, ergonomicky tvarované, sú aj ramenné popruhy. Tie nastavíte najprv na dĺžku vďaka uťahovaniu v ich spodnej časti, a potom ich utiahnete k telu v ich hornej časti tak, aby batoh od ramien neodstával. Výškovo nastaviteľný hrudný popruh zaistí to, aby taška neschádzala z ramien aj drobnejším chlapcom.

Taška má dve hlavné komory, ktoré pojmú všetko potrebné. Zadná komora je o niečo užšia, dávajte do nej tie najťažšie učebnice. V zadnej komore nájdete aj praktické sieťové vrecko na zips. Predná širšia komora je členená na dve časti polstrovanou prepážkou. Môžete tak od seba oddeliť učebnice a zošity, alebo učenie a desiatu. Objemné je aj predné oválne hlboké vrecko, ktoré vo vnútri ukrýva menovku a odnímateľnú karabínku na kľúče.

Fľaštičku na pitie odporúčame umiestniť do bočného vrecka tašky. Zmestí sa do nej pohodlne fľaša s objemom do 0,5 litra, napríklad typu ZIVA.

Ani na modeli MIRA sme nešetrili reflexnými plochami - nájdete ich na ramenných popruhoch, boku tašky aj na jej prednej časti av lemoch prednej komory a vrecká.

Ďalšie vychytávky:
  • záter proti dažďu
  • pevný materiál Topdura a nožičky na dne tašky
  • pútko na zavesenie tašky na lavicu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín
Náš tip:

K taške môžete dokúpiť dve klopové púzdro PENN 22020 v rovnakom dizajne, alebo vyberať zo zvýhodnených setov s pláštenkou či vrecúškom na prezuvky.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať