Školská taška COCO 20015

Taška s motívom futbalovej lopty, hlbokým predným vreckom a tromi komorami - jendoducho hetrik pre všetkých školákov na prvom stupni ZŠ!

76.90 €

Predpokladaný dátum doručenia vo štvrtok 23. 3.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 1.06 kg
Rozmery (v x h x š) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012954
Strih batohu Všetky produkty COCO
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda
Farba čierna, šedá
Pohlavie chlapčenské

Sedí aj prváčikom, ale vďaka veľkému objemu pokojne vydrží až do piatej triedy - a navyše s malým futbalovým príveskom!

  • vhodná od 1. do 5. triedy ZŠ
  • tri komory a hlboké predné vrecko
  • pevný anatomický chrbát s výstuhou a polstrovaním
  • ľahká, ale objemná

Tak čo malí futbalisti, ste pripravení na školský zápas s učením? Čo takto sa vyzbrojiť touto super taškou s motívom futbalovej lopty. To je jednoducho pecka, Góóól! Chrbát tašky je spevnený hliníkovou výstuhou a mäkko anatomicky polstrovaný. Tvar polstrovania zaistí správnu cirkuláciu vzduchu medzi chrbtom vášho školáka a taškou. Hliníkový rám váži len 0,06 kg a neodporúčame ho vyberať. Práve on drží chrbát tašky v anatomicky správnom tvare a spevňuje ho.

Ramenné popruhy sú mäkké, polstrované a taktiež ergonomicky tvarované. Popruhy tašky môžete výškovo správne nastaviť aj na chrbát drobného prváčika, a to vďaka uťahovacím prackám v hornej i spodnej časti popruhov tašky. Spodné dlhé časti popruhov potom môžete pripevniť pomocou magnetu k ich polstrovanej časti, nebudú tak viať okolo tela.

Zadná a stredná komora sú užšie, ideálne pre umiestnenie tých najťažších učebníc, atlasov, alebo napríklad dosiek na zošity. Na zipse strednej komory je navyše prívesok s futbalovou loptou.

Do prednej, široké komory potom dáte napríklad peračník PENN 20015 alebo krabičku s desiatou. V prednej komore je navyše aj sieťové vrecko na zips a odnímateľná karabína na kľúče. Na čele tašky je praktické predné hlboké vrecko s menovkou, aby si spoluhráči v triede batohy neplietli.

Niečo navyše:

  • množstvo reflexných prvkov
  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • záter proti dažďu
  • pútko na zavesenie na lavicu a ucho pre prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín

Náš tip: Fľašu na pitie nedávajte dovnútra tašky. Aj najlepší uzáver môže prepustiť vodu alebo šťavu von a problém je na svete. Pre uloženie fľaštičky na pitie je špeciálne určené vrecko na boku batohu.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať