Školská taška COCO 20015

Taška s motívom futbalovej lopty, hlbokým predným vreckom a tromi komorami - jendoducho hetrik pre všetkých školákov na prvom stupni ZŠ!

Produkt naskladníme vo štvrtok 14. 7.

Želáte si byť informovaný o naskladnení produktu?

Pošlite nám správu
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu COCOVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.06 kg
Rozmery (vxhxš) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012954

Sedí aj prváčikom, ale vďaka veľkému objemu pokojne vydrží až do piatej triedy - a navyše prívesok s malým futbalovým balónom!

  • vhodná od 1. do 5. triedy ZŠ
  • tri komory a hlboké predné vrecko
  • pevný anatomický chrbát s výstuhou a polstrovaním
  • ľahká, ale objemná

Tak čo malí futbalisti, ste pripravení na školský zápas s učením? Čo takto sa vyzbrojiť touto super taškou s motívom futbalovej lopty. To je jednoducho pecka, Góóól! Chrbát tašky je spevnený hliníkovou výstuhou a mäkko anatomicky polstrovaný. Tvar polstrovania zaistí správnu cirkuláciu vzduchu medzi chrbtom vášho školáka a taškou. Hliníkový rám váži len 0,06 kg a neodporúčame ho vyberať. Práve on drží chrbát tašky v anatomicky správnom tvare a spevňuje ho.

Ramenné popruhy sú mäkké, polstrované a taktiež ergonomicky tvarované. Popruhy tašky môžete výškovo správne nastaviť aj na chrbát drobného prváčika, a to vďaka uťahovacím prackám v hornej i spodnej časti popruhov tašky. Spodné dlhé časti popruhov potom môžete pripevniť pomocou magnetu k ich polstrovanej časti, nebudú tak viať okolo tela.

Zadná a stredná komora sú užšie, ideálne pre umiestnenie tých najťažších učebníc, atlasov, alebo napríklad dosiek na zošity. Na zipse strednej komory je navyše prívesok s futbalovou loptou.

Do prednej, široké komory potom dáte napríklad peračník PENN 20015 alebo krabičku s desiatou. V prednej komore je navyše aj sieťové vrecko na zips a odnímateľná karabína na kľúče. Na čele tašky je praktické predné hlboké vrecko s menovkou, aby si spoluhráči v triede batohy neplietli.

Niečo navyše:

  • množstvo reflexných prvkov
  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • záter proti dažďu
  • pútko na zavesenie na lavicu a ucho pre prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín

Náš tip: Fľašu na pitie nedávajte dovnútra tašky. Aj najlepší uzáver môže prepustiť vodu alebo šťavu von a problém je na svete. Pre uloženie fľaštičky na pitie je špeciálne určené vrecko na boku batohu.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať