Obchodné podmienky

Cena tovaru a zľavy

Cena je uvedená pri každom produkte osobitne a vrátane 20% DPH. Zákazníkom garantujeme cenu, ktorá bola platná v čase odoslania objednávky.

Internetový obchod ponúka zákazníkom pravidelné zľavyakcie cenovo zvýhodnené sety produktov. Výška zľavy a výška úspory je uvedená pri cene na detailnej stránke produktu. Akciové ceny platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak. Na produkty v akcii nie je možné uplatniť ďalšiu individuálnu zľavu poskytnutú zákazníkovi.

Individuálne zľavy zákazníkom sú poskytnuté formou kupónov (zľavových kódov) s určitou percentuálnou výškou zľavy z celkovej hodnoty nákupu. Každý kupón na zľavu je unikátny a platí iba pri objednávkach ktorých súčasťou je školská taška. Na 1 kupón so zľavou je možné uplatniť zľavu vo výške 10% z celkovej ceny objednávky. Zľavy nie je možné sčítať. Zľavy nie je možné uplatniť na produkty v akčnej ponuke a na sety.

Doručenie tovaru a platby

Objednaný tovar z nášho eshopu doručujeme najneskôr do 2 pracovných dní expresnou zásielkovou službou GLS s lehotou na doručenie do 24 hodín od expedície tovaru. V prípade, že tovar nemáme na sklade, budeme Vás o tejto skutočnosti bezodkladne informovať telefonicky alebo emailom. (Na e-shope ponúkame skladové zásoby, nedostupnosť objednaného tovaru môže nastať po vypredaní posledného kusu pred aktualizáciou databázy e-shopu.) Tovar je možné prezviať aj osobne v našej firemnej centrále.  Podrobné informácie o platbe za tovar a doručenie tovaru nájdete v samostatnej sekcii.

Odoslanie objednávky

Kupujúci bude pred odoslaním objednávky vyzvaný, aby zaškrtnutím políčka potvrdil, že sa oboznámil s týmito všeobecnými obchodnými podmienkami, v plnom rozsahu porozumel ich obsahu a že s nimi súhlasí.

Storno objednávky

Predávajúci má právo stornovať objednávku, ak z dôvodu nedostupnosti tovaru ani pri vynaložení všetkého úsilia, ktoré možno od neho spravodlivo požadovať nie je schopný dodať tovar kupujúcemu v požadovanej lehote alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa s kupujúcim nedohodne na náhradnom plnení.
Predávajúci má právo na storno objednávky s akýmkoľvek spôsobom platby vopred (platba kartou, online platba) v prípade ak zákazník nevykoná platbu do 7 dní od vytvorenia objednávky. 
Ak ste už Vašu objednávku zaplatili, peniaze Vám vrátime najneskôr do 14 dní na účet, z ktorého boli uhradené, pokiaľ sa spolu nedohodneme inak.

Reklamácie a vrátenie tovaru

Na celý sortiment predávaný v našom obchode poskytujeme 24 mesačnú záručnú lehotu. Pokiaľ sa na výrobku počas užívania objaví závada prečítajte si informácie ako správne reklamovať tovar. Reklamáciu pred odoslaním je odporúčané zaregistrovať pomocou formulára na stránke www.topgal.sk/reklamacia

Registrácia reklamácie

Zákazníci e-shopov majú nárok na vrátenie objednaného tovaru, a to bez udania dôvodu do 14 dní, avšak Topgal.sk Vám poskytne 30 dní na rozmyslenie, presné podmienky odstúpenia od objednávky a vrátenia peňazí nájdete v samostatnej sekcii.

Spracovanie a ochrana osobných údajov

Pre spracovanie a vybavenie Vašej objednávky potrebujeme niekoľko údajov, ktoré spravujeme s maximálnou diskréciou. Podrobné informácie o ochrane a spracovaní osobnách údajov nájdete v samostatnej sekcii.

Copyright

Tento server je ako v časti tak aj v celku autorským dielom. Výhradné práva na všetky materiály sú majetkom prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tohto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametre, obchodné podmienky ani daľšie časti serveru), ak nie je uvedené inak, v celku ani v častiach nesmie byť kopírovaná alebo inak prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa. Výnimku z tohoto ustanovenia tvoria súbory a texty publikované na stránkach "informácie pre tlač". Názvy a označenia výrobkov, služieb, firiem a spoločností môžu být registrovanými obchodnými známkami príslušných vlastníkov.

Zodpovednosť za informácie

Všetky informácie o ponúkanom tovare v internetovom obchode sú prevzaté z oficiálnych zdrojov od ich výrobcov, resp. dodávateľov. V prípade prevzatia chybnej informácie má predávajúci právo kedykoľvek a bez predchádzajúceho upozornenia tieto informácie opraviť, doplniť alebo inak modifikovať. Kupujúci má v takomto prípade právo od zmluvy odstúpiť.

Zobrazenie tovaru na internetovej stránke elektronického obchodu, ktorú prevádzkuje predávajúci je len ilustračné. Zobrazenie farebných odtieňov je okrem iného závislé aj na kvalite používaného monitora, resp. iného zobrazovacieho zariadenia.

Dozorný orgán

Inšpektorát SOI pre Košický kraj odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
Adresa: Vrátna č. 3, 043 79 Košice 1 
tel. č.: 055/6220 781 
fax č.: 055/ 6224 547 
e-mail: ke@soi.sk

Obchodné informácie - Ďalšie užitočné informácie o nákupe na topgal.sk