O nás

Kto sme?

Firma TOPGAL a. s. vznikla v septembri roku 1993 ako výrobca koženej galantérie v šternberku v Českej republike. O dva roky neskôr sa začala špecializovať na výrobu školských tašiek a doplnkov pod rovnomennou značkou. Spoločnosť sa úspešne presadzuje najmä vďaka širokému sortimentu ponúkaného tovaru a snahe o vlastný design. Jej zákazníci oceňujú kvalitu služieb a rýchlosť dodávok objednaného tovaru.

Spoločnosť TOPGAL pôsobí tiež na zahraničných trhoch. V niekoľkých európskych krajinách má zriadené dcérske spoločnosti ako TOPGAL Slovensko, TOPGAL Maďarsko a TOPGAL Poľsko.

Od jesene roku 2015 sídli spoločnoť TOPGAL a.s. v novopostavenej skladovo-administrativnej budove v Šternberku v Českej republike. Súčasťou tejto krásnej a modernej budovy je aj firemná predajňa.

O značke TOPGAL

    Značka TOPGAL zahŕňa niekoľko skupín výrobkov.

  • školské tašky, púzdra a peračníky pre najmladších školákov predávané pod značkou CHILLI
  • batohy do školy ako aj na voľný čas, tašky a peračníky z kolekcie STREET.HIT určené primárne pre starších školákov a študentov
  • špeciálna a úzkoprofilová kolekcia Euforia, ktorá je predávaná iba na internete v značkových e-shopoch Topgal. Táto kolekcia zahŕňa školské aj študentské batohy,ako aj batohy na voľný čas
  • doplnky a príslušentvo pre školákov aj študentov (zástery do výtvarnej výchovy, pláštenky, boxy na desiatu, fľaše na pitie)

Obchodná filozofia spoločnosti Topgal

Cieľom spoločnosti TOPGAL je predovšetkým perfektná služba zákazníkovi, špičková kvalita výrobkov, atraktívny vzhľad a prijateľná cena.

Sú to základné piliere úspechu našej firmy. Vďaka tomu je spoločnosť TOPGAL zákazníkmi hodnotená ako výrobca kvalitných produktov. V pravidelných intervaloch uvádzame na trh nové kolekcie výrobkov, ktoré pružne reagujú na zmeny štýlov, trendov, farieb a nových výrobných možností.

S našimi výrobkami sa môžete stretnúť v najrôznejších predajniach po celej Slovenskej republike - v obchodoch s koženou galantériou, v papiernictvách, v obchodoch obuvi a športu. Deti sú našimi najdôležitejšími zákazníkmi, a preto sa o nich dlhodobo staráme.

Dbáme hlavne na ich bezpečnost na cestách a uliciach, kde sú ohrozené omnoho viac, ako ostatní chodci. Školské tašky TOPGAL majú preto výrazné prvky pasívnej bezpečnosti - reflexné odrazové plochy, reflexný piping po obvode tašky a popruhoch, blikačky a pláštenky so signálnymi farbami. Vďaka tomu bude Váš malý školák lepšie viditeľný, a to aj za zhoršených svetelných podmienok.

Snažíme sa robiť školské tašky zaujímavé a hravé. Ponúkame širokú paletu farieb a vzorov. Vaše dieťa tak môže byť so svojimi obľúbenými hrdinami a postavičkami. Alebo si môže svoju tašku upraviť výmennými dekoratívnymi prvkami podľa svojej nálady.

Produktové Menu

Topgal na Facebooku