Vianočné novinky 2016

Novinky pre prváčikov

Pre chlapcov aj dievčatá do prvej triedy prinášame výber hneď piatich tašiek.

Chalani si môžu vybrať z dvoch skvelých dizajnov. Buď modrú tašku CHI 841 D s parádnym monster truckom v plastovej tvarovanej aplikácii na prednom spodnom vrecku, alebo zelenú tašku CHI 842 E s tyranosaurom, ktorý je taktiež prevedený v plastovej nášivke na parádnom pravekom podklade. K obom taškám je samozrejmosťou peračník v rovnakom designu .

Pre dievčatá prváčky môžete vyberať dokonca z troch designov! Hitom bude určite taška s jednorožcom CHI 843 D, kto by nemal rád kone... A naviac má táto školská taška úžasnýprívesok so srdiečkami mašľou a hviezdičkami... Tašku môžeme odporúčať aj pre drobných prváčikov, rovnako ako druhý model, tašku CHI 863 H, na ktorom sú krásne vyšité kvetinky v niekoľkých farbách. Treťou novinkou je kvetinková taška CHI 845 H, ktorá je vďaka svojmu strihu našou stálicou.

Novinky pre žiakov 2.-5. triedy

Pre o trošku starších žiakov, alebo vyšších prváčikov môžeme ponúknuť dva typy tašiek. Pre chlapcov tašku CHI 846 C s bláznivou potlačou xichtíkov a postavičiek alebo pre dievčatá kvetinkovú tašku CHI 844 I, ku ktorej môžete dokúpiť kopec príslušenstva.

K obidvom taškám máte na výber buď z klasického peračníka, alebo modernejšej etue, do ktorej sa dajú vložiť na voľno ceruzky či farbičky. K dievčenskej taške naviac prinášame v rovnakom designe kapsičku na krk CHI 854 I a peňaženku CHI 857 I.

Všetky tašky je možné zakúpiť jednotlivo alebo v setoch. Set small sa skladá z tašky a peračníka, set medium z tašky, peračníka a vrecka na prezuvky a konečne posledný set large obsahuje tašku, peračník, vrecko na prezuvky a pršiplášť.

Kapsičky na krk a peňaženky

Ako bonus sme na túto sezónu prichystali nové kapsičky na krk a peňaženky, vždy v dvoch variantách a dvoch designoch pre chlapcov aj dievčatá. Chlapci majú na výber medzi modrou a zelenou maskáčovo ladenou variantou kapsičiek a peňaženiek.

Modrú kapsičku nájdete pod označením CHI 856 D, modrú peňaženku ako CHI 860 D.

Zelená kapsička má označenie CHI 855 E, modrá peňaženka CHI 859 E.

Pre dievčatá máme pripravené dva designy s motívom kvetiniek, z ktorých jeden je totožný s designom tašky CHI 844, druhý je tmavší s jemnejšou potlačou. Kapsičky nájdete pod označením CHI 854 I a CHI 853 A, peňaženky ako CHI 587 I a CHI 858 A.

Študentský batoh HIT 882

Pre študentov sme pripravili batoh overeného strihu HIT 882 v decentnom designe s modrými detailami. Veríme, že si ho obľúbia nielen študenti-chlapci, ale dievčatá, ktoré ocenia decentný design bez červenoružovej farby. Pokiaľ nie, je pre nich určený batoh HIT 863, čo je dievčenská varianta tohto batoh v rovnakom strihu.

Batohy na notebook

Po niekoľkých rokoch vývoja prinášame dva modely batohov na notebook s polstrovaným vreckom na počítač a tablet, ktorá je dômyselne skrytá za ramennými popruhmi. Tento koncept vychádza z našich starších modelov, ktoré boli veľmi obľúbené. Môžete vyberať medi dvojkomorovou variantou batohu pod označením TOP 160 A, alebo trojkomorovým batohom TOP 161 A. Obidva môžeme odporúčať pre stredoškolákov, vysokoškolákov, ale aj pracujúcich oteckov a mamičky, ktorí potrebujú mať notebook v bezpečnom a funkčnom obale.