Sme víťazom testu

Vítěz testu MfDNES CHI 880

Naša aktovka CHI 880 vyhrala test školských aktoviek a tašiek MfDNES 2017!

Nadviazali sme tak na úspech, našej legendárnej tašky CHI 550 ktorá vyhrala test časopisu dTest. 🙌 Sme radi, že sa naša práca a testovanie v ITC Zlín zúročuje a ďakujeme aj vám zákazníkom za vernosť!

Aktovku CHI 880 sme vyvinuli pre úplne najmenších a najdrobnejších prváčikov. Ide o jednokomorový batoh, ktorý má na výšku cca 37cm a objemovo by mal vyhovovať minimálne do 2. triedy ZŠ.

Aktovka CHI 880 je medzistupeň medzi klasickou hranatou aktovkou a batohom. Ide o náš prototyp, ktorý už niekoľko rokov ladíme k dokonalosti. Vďaka svojej menšej veľkosti je primárne určená pre drobné dievčatá v 1. a 2. triede. Ale nebojte sa, aj keď má aktovka menšie rozmery, zmestia sa do nej pohodlne dosky na zošity A4.

vítěz 2017 mfDNES

Aktovka má novú spevnenú konštrukciu, takže zostane stáť aj po úplnom otvorení. Vnútro je delené nepremokavými prepážkami na tri časti, do ktorých sa zmestia všetky potrebnosti, zošity a učebnice. Vnútri nájdete malý organizér na ceruzky, čipové karty, drobnosti a zipsovú kapsičku. Pre dievčatá máme aj tmavšiu variantu rovnakého modelu, ktorú nájdete pod označením CHI 784.

Na prednej strane tašky poslúžia dve menšie kapsičky. Fľaštičku na pitie dáte do bočnej sieťovej kapsy. Ergonomicky riešené ramenné popruhy aj výstuž chrbta s vyberateľným hliníkovým rámom zaisťujú zdravotnú nezávadnosť, dostatok reflexných prvkov zasa viditeľnosť aj za nepriaznivého počasia, takže deti budú v bezpečí.

Pre chlapcov máme v rovnakom strihu aktovku CHI 785 s motívom ozubených koliesok a CHI 885 s motívom traktoru.