Ďalšie víťazstvo v ankete Shoproku 2016

Chceli by sme sa s vami podeliť o radosť, ktorú ste nám ako zákazníci priniesli: opäť sa nám podarilo dosiahnuť na najvyšší stupeň v ankete ShopRoku!

A za výhru vďačíme najmä vám. Ďakujeme za vašu priazeň a hodnotenia nášho e-shopu na serveri Heureka.sk. V minulých rokoch sa nám podarilo zvíťaziť už 6x. Takže už siedma sklenená trofej mieri na čestné miesto.

Blahoželáme taktiež našim českým kolegom z Topgalu, ktorým sa podarilo obhájiť 6. titul!

Veľmi si toho vážime! Ďakujeme vám!

A čo by ste o súťaži mali vedieť?

Cieľom súťaže je zoznámiť internetovú verejnosť s najobľúbenejšími e-shopmi na internete a zdôrazniť dôležitosť kvality poskytovaných služieb a spokojnosti zákazníkov.

V marci 2017 boli tie najžiarivejšie hviezdy e-shopového neba vyhlásené už po ôsmi raz a rovnako ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodli reálny zákazníci zapojených internetových obchodov a odborná porota. Heureka v súťaži ShopRoku vyhlásila tie najkvalitnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2016.

Všetkým našim zákazníkom a priaznivcom veľmi ďakujeme za priazeň a zaslané hlasy. Ocenenie je pre nás o to dôležitejšie, že hlasy ste posielali vy, naši zákazníci. Je to pre nás dôležitou spätnou väzbou.

Usporiadateľom súťaže ShopRoku je spoločnosť Heureka Shopping, s.r.o. Prevádzkovateľ nákupného radcu Heureka.sk, ktorý ľuďom radí pri výbere produktov a kvalitných obchodov. Viac o súťaži na stránkach www.shoproku.sk .