Kontrolná jednotka AA TOP 171 ALKALINE

Topgal

Kontrolná jednotka SUNFIBRE od firmy SCILIF

dostupnosť: skladom viac ako 5 ks
naša cena s DPH: 13.90 €
cena dopravy: 3.90 €
vybraná farba: A - Black

Detailné fotky modelu

Charakteristika modelu

Vybraná farba: A - Black
Hmotnosť: 0.04 kg
(bez príslušenstva)
Rozmery: 7 x 2 x 3 cm
(výška x hĺbka x šírka)
Použitý materiál:
Nosnosť: kg
EAN: 8592571012800

Kontrolná jednotka SUNFIBRE je určená pre vybrané tašky TOPGAL so vstavaným svetelným vláknom. Slúži na ovládanie a ako zdroj energie pre svetelné vlákno Sunfibre.

Ide o mikroprocesorom riadený zdroj napájaný dvoma 1,5V batériami AA. Táto kontrolná jednotka je nevyhnutná pre správne fungovanie technológie Sunfibre.

Kontrolná jednotka a svetelné vlákno sú prepojené káblom s konektorom jack 2,5 mm. Vďaka tomu je možné kontrolnú jednotku ku svetelnému vláknu jednoducho pripojiť a odpojiť, čo umožňuje jednoduché čistenie produktu s technológiou Sunfibre. Pri praní a čistení je nutné kontrolnú jednotku odpojiť a z produktu vybrať. Kontrolná jednotka nesmie prísť do styku s väčším množstvom vody!

Ovládanie: Pre zapnutie / vypnutie kontrolnej jednotky a aktívneho svetelného vlákna podržte na 3 sekundy tlačidlo ON / OFF. Po zapnutí slúži tlačidlo tiež k voľbe režimov svietenia. Tie meníte krátkymi stlačeniami toho istého tlačidla.

Pred prvým použitím je potrebné akumulátor kontrolnej jednotky úplne nabiť.

Na svetelné vlákno batohu nie je možné pripájať žiadny iný zdroj, okrem originálnych kontrolnej jednotky Sunfibre od firmy SCILIF!

📄 Návod na použitie na stiahnutie


Produktové Menu

Topgal na Facebooku