Výhody nákupu u nás

7 dôvodov, prečo rodičia u nás nakupujú školské tašky u nás

  • Spoľahlivý internetový obchod - spoločnosť Topgal Slovensko je od roku 2008 držiteľom certifikátu SAEC Bezpečná nákup Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, čo pre zákazníka znamená istotu, že dodržujeme všetky právne predpisy týkajúce sa elektronického predaja a poskytovania informácií. Zákazníci nás už niekoľko rokov po sebe ocenili v súťaži nákupného portálu Heuréka Shop Roku ako najlepší internetový obchod v kategórii móda a oblečenie.
  • Špičková kvalita produktov je bezpodmienečne dôležitým parametrom. Používame iba najkvalitnejšie materiály a overené technologické postupy, ktoré zaručujú dlhšiu životnosť výrobku. Pri bežnom používání vydržia tieto školské tašky minimálne tri roky. O ich kvalite svedčí štatistika - za posledné tri roky sa na Slovensku reklamovalo iba 0,5% z celej predanej produkcie. Reklamácie, ako výrobca vybavujeme pružne, bez zbytočného naťahovania ku spokojnosti zákazníka.
  • Originálny design školských tašiek Topgal je dostatočne známy. Naši zákazníci oceňujú jedinečné grafické motívy, rovnako ako dômyselnú koncepciu. Do batohu tak bez problémov dáte zložky na dokumenty, veľkú desiatu, flašu s pitím aj potrebné učebnice. Tiež sa snažíme robiť školské tašky zaujímavé a hravé, preto ponúkame širokú paletu farieb a vzorov.
  • Použitelnosť - nezabúdame ani na praktickú stránku, spojenú s každodenním používáním. Školské tašky TOPGAL sú ľahko umývateľné, pretože vieme, že deti sú hravé a ľahko sa batoh zašpiní.
  • Dôraz na zdravý vývin chrbtice - prvé dva až tri roky sú pre dieťa z hľadiska telesného vývoja veľmi dôležité. Z tohto dôvodu kladieme pri vývoji školských batohov veľký dôraz na anatómiu dieťaťa. Pre správne formovanie detskej chrbtice je dôležitá predovšetkým pevná, anatomicky tvarovaná zadná chrbtová časť batohu a nastaviteľné, dostatečne široké popruhy. Všetky školské tašky Topgal tieto požiadavky splňujú.
  • Dôraz na pasívnu bezpečnosť dieťaťa sa hlavne v posledných rokoch dostává do popredia záujmu rodičov. Vaše deti sú našími najdôležitejšími zákazníkmi, a preto sa o ne dlhodobo a trvale staráme. Dbáme predovšetkým na ich bezpečnosť na cestách, kde sú ohrozené omnoho viac ako ostatní chodci. Školské tašky TOPGAL majú preto výrazné prvky pasivnej bezpečnosti - reflexné odrazové plochy, reflexné lemovanie po obvode tašky a na popruhoch, blikačky a fluorescenčné pláštenky a vesty. Vďaka tomu bude Vaše dieťa lepšie viditelné, a to aj za zhoršených svetelných podmienok.
    Našou spoločnou snahou je zvýšenie bezpečnosti detí na cestách. Školské tašky TOPGAL tomu svojími bezpečnostnými prvkami výrazne napomáhajú a cesta Vášho školáka do školy i zo školy tak môže byť bezpečnejšia.

MenuProdukty

Topgal na Facebooku